До кінця цього року бібліотеку Балабинської гімназії «Престиж» (Запорізька область) реконструюють на сучасну медіатеку. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України
«Проект медіатеки, який ми презентуємо, це практична модель для будь-якої школи, яку можна брати й втілювати у життя. Нами прораховані всі необхідні роботи, розроблений кошторис і ми пропонуємо українським школам долучатися, брати ці документи, адаптувати під свої умови і разом робити навчання дітей сучасним», — зазначила Марина Порошенко, представляючи проект медіатеки як голова Благодійного Фонду Порошенка.
Створення медіатеки є складовою трирічного науково-педагогічного експерименту в Запорізькій області.
Бібліотеку гімназії обладнають комп’ютерами з доступом до інтернету, встановлять іншу необхідну оргтехніку. Також осучаснять інтер’єр приміщення, облаштують зручний інтерактивний простір.
Під час презентації проекту наголосили на його перевагах, як-от:
- фінансова доступність (вартість реалізації близько 375 тис. грн)
- швидкість реалізації (кілька місяців).
Але головне — медіатека значно привабливіша для школярів порівняно з традиційними бібліотеками.
Презентація припала на Всеукраїнський день бібліотек. У жовтні ж триватиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?