Підготуйтеся до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячних шкільних бібліотек відбувається ось уже третій рік поспіль на підтримку ініціативи Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL)

Захід проводять відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» від 12.08.2014  № 931.

До участі у місячнику запрошують представників обласних державних адміністрацій, органів управління освітою, керівників навчальних закладів, методистів з бібліотечних фондів, шкільних бібліотекарів та громадські організації.

Рекомендації щодо проведення у 2016 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек розробив Інститут модернізації змісту освіти спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського.

Узагальнена інформація про заходи, проведені в рамках місячника буде представлена на сайтах обласних державних адміністрацій, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.

За підсумками місячника планують:

  • провести Всеукраїнський вебінар «Роль шкільної бібліотеки у залученні дітей до читання» (листопад 2016 року)
  • видати спеціальний випуск науково-методичного часопису «Шкільна бібліотека плюс».

До 16.11.2016 приймають заявки на участь у Всеукраїнському вебінарі «Роль шкільної бібліотеки у залученні дітей до читання» та інформаційні матеріали (статті, фотозвіти, фоторепортажі, презентації, мультимедійні ресурси, методичні розробки) на електронну пошту Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського ([email protected]).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План роботи на літній оздоровчий період в ЗДО

Основне завдання в ЗДО — оздоровити дітей, створити простір для активного відпочинку та закріпити знання. Що потрібно врахувати, готуючи план роботи на літній оздоровчий період
88153

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1511

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4936

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді