Підготуйтеся до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Всеукраїнський місячних шкільних бібліотек відбувається ось уже третій рік поспіль на підтримку ініціативи Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL)

Захід проводять відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» від 12.08.2014  № 931.

До участі у місячнику запрошують представників обласних державних адміністрацій, органів управління освітою, керівників навчальних закладів, методистів з бібліотечних фондів, шкільних бібліотекарів та громадські організації.

Рекомендації щодо проведення у 2016 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек розробив Інститут модернізації змісту освіти спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського.

Узагальнена інформація про заходи, проведені в рамках місячника буде представлена на сайтах обласних державних адміністрацій, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.

За підсумками місячника планують:

  • провести Всеукраїнський вебінар «Роль шкільної бібліотеки у залученні дітей до читання» (листопад 2016 року)
  • видати спеціальний випуск науково-методичного часопису «Шкільна бібліотека плюс».

До 16.11.2016 приймають заявки на участь у Всеукраїнському вебінарі «Роль шкільної бібліотеки у залученні дітей до читання» та інформаційні матеріали (статті, фотозвіти, фоторепортажі, презентації, мультимедійні ресурси, методичні розробки) на електронну пошту Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського ([email protected]).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
101

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
452

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11236

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21669

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді