Затверджено Перелік національних освітніх індикаторів ефективності та якості загальної середньої освіти

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Міністерство освіти і науки України наказом від 19.09.2016 № 1116 затвердило Перелік національних освітніх індикаторів ефективності та якості загальної середньої освіти та методологію їх обрахунку

Збір статистичних і фінансових даних та обрахунок індикаторів здійснюватиме Інститут освітньої аналітики за такими індикаторами:

Окрім того, щорічно до 15 серпня Український центр оцінювання якості освіти надаватиме Інституту освітньої аналітики статистичні дані для обрахунку тематичних індикаторів напряму «Ефективність освітніх установ (результати діяльності освітніх закладів)» за індикатором А2 «Якість освіти випускників загальноосвітніх навчальних закладів».

Так, показниками ефективності та якості загальної середньої освіти за індикатором А2 є розподіл за типами навчальних закладів випускників, які за результатами ЗНО з української мови та літератури, англійської мови та з математики:

  • отримали 160 балів і вище
  • подолали поріг «склав/не склав».

Таким чином очікують оптимізувати галузеву статистичну звітність загальноосвітніх навчальних закладів та органів управління освітою.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вибір підручників: що потрібно знати керівництву школи та вчителям

Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
102

Внутрішня система забезпечення якості освіти: як школа гарантує якісну освіту?

Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
452

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11237

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
21670

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді