Документальний фільм «Примара Бабиного Яру» створено за підтримки Держкомтелерадіо згідно з Планом заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру. Прем’єра фільму відбудеться 29 вересня в ефірі Першого UA та телеканалу «Культура»
Документальний фільм ґрунтується на свідченнях відомих істориків, письменників, видатних діячів. У ньому використані архівні фото та відеодокументи.
Події та архівні документи коментують:
- Дмитро Малаков, краєзнавець, автор численних книг про Київ
- Семен Глузман, психолог, громадський діяч, правозахисник
- Владислав Берковський, директор Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.
«Фільму передувала довга робота з архівними документами, спогадами очевидців. Коли ми зробили опитування киян, що вони знають про трагедію Бабиного Яру, то зрозуміли, що більшість з наших сучасників знають лише про масові розстріли євреїв 29, 30 вересня. А те, що там 102 дні у кожному приярку гриміли постріли, що там були розстріляні тисячі військовополонених, циган, ОУНівців — майже ніхто не знає.
Бабин Яр — це трагедія всього Києва, всього українського народу. Саме про це і є наш фільм»
Тетяна Баришпол, режисер д/ф «Примара Бабиного Яру»
Нагадаємо, 29-30 вересня МОН України рекомендує провести уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?