Документальний фільм «Примара Бабиного Яру» створено за підтримки Держкомтелерадіо згідно з Планом заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру. Прем’єра фільму відбудеться 29 вересня в ефірі Першого UA та телеканалу «Культура»
Документальний фільм ґрунтується на свідченнях відомих істориків, письменників, видатних діячів. У ньому використані архівні фото та відеодокументи.
Події та архівні документи коментують:
- Дмитро Малаков, краєзнавець, автор численних книг про Київ
- Семен Глузман, психолог, громадський діяч, правозахисник
- Владислав Берковський, директор Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.
«Фільму передувала довга робота з архівними документами, спогадами очевидців. Коли ми зробили опитування киян, що вони знають про трагедію Бабиного Яру, то зрозуміли, що більшість з наших сучасників знають лише про масові розстріли євреїв 29, 30 вересня. А те, що там 102 дні у кожному приярку гриміли постріли, що там були розстріляні тисячі військовополонених, циган, ОУНівців — майже ніхто не знає.
Бабин Яр — це трагедія всього Києва, всього українського народу. Саме про це і є наш фільм»
Тетяна Баришпол, режисер д/ф «Примара Бабиного Яру»
Нагадаємо, 29-30 вересня МОН України рекомендує провести уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.