Документальний фільм «Примара Бабиного Яру» створено за підтримки Держкомтелерадіо згідно з Планом заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру. Прем’єра фільму відбудеться 29 вересня в ефірі Першого UA та телеканалу «Культура»
Документальний фільм ґрунтується на свідченнях відомих істориків, письменників, видатних діячів. У ньому використані архівні фото та відеодокументи.
Події та архівні документи коментують:
- Дмитро Малаков, краєзнавець, автор численних книг про Київ
- Семен Глузман, психолог, громадський діяч, правозахисник
- Владислав Берковський, директор Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.
«Фільму передувала довга робота з архівними документами, спогадами очевидців. Коли ми зробили опитування киян, що вони знають про трагедію Бабиного Яру, то зрозуміли, що більшість з наших сучасників знають лише про масові розстріли євреїв 29, 30 вересня. А те, що там 102 дні у кожному приярку гриміли постріли, що там були розстріляні тисячі військовополонених, циган, ОУНівців — майже ніхто не знає.
Бабин Яр — це трагедія всього Києва, всього українського народу. Саме про це і є наш фільм»
Тетяна Баришпол, режисер д/ф «Примара Бабиного Яру»
Нагадаємо, 29-30 вересня МОН України рекомендує провести уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру.
Вибір підручників є одним з важливих елементів для забезпечення якості освіти учнів. Які навчальні матеріали та завдання обрати, найкраще знають вчителі. Тому саме вчителів долучають до участі в конкурсному відборі підручників. Який порядок вибору підручників, які результати цього вибору в 2024/2025 навчальному році – далі у статті
Внутрішня система забезпечення якості освіти об’єднує умови, чіткі процедури та конкретні заходи всередині школи. Чи важливіша вона за інституційний аудит? Відповідь – у статті.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.