Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, на День знань до школярів села Старичі Яворівського району завітали військові США. Вони відіграли суттєву роль у підготовці сільської школи до нового навчального року
Будівля школи була аварійною, діти часто хворіли, освітній процес відбувався несповна. Тому американські військові, які беруть участь у навчаннях українських вояків на Яворівському полігоні, вирішили допомогти навчальному закладу.
«Ми дуже зраділи, коли дізналися, що нашу школу включили до переліку об’єктів, які відновлюватимуть у межах Програми гуманітарної допомоги Уряду США цього року. Понад сім місяців тривають ремонтні роботи. На сьогодні маємо чим пишатися: укріплено фундамент, проведено утеплення фасаду, замінено старі вікна на енергоощадні, відремонтовано дах. Особливо тішить, що нам вдалося привести до ладу місця загального користування в будівлі. Не все встигли зробити, однак уже за місяць-два повністю завершимо необхідний комплекс робіт», — зазначила директор школи Наталія Косик.
Кошторис ремонтно-відновлювальних робіт навчального закладу складає близько 300 тис. доларів США.
Американські військові не вперше допомагають селу: кілька років тому посприяли оновленню дитячого садка.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?