Завершився Всеукраїнський фестиваль-огляд на кращий досвід роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello, English». Міністерство освіти і науки України вже визначило 10 переможців
Всеукраїнський фестиваль-огляд «Hello, English» проходив у межах реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року роком англійської мови в Україні. Його мета:
- забезпечення якісної реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов;
- активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму;
- виявлення й популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.
У фестивалі-огляді взяли участь 210 дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності з усієї України.
Лідерів визначали голосуванням відвідувачі Освітнього порталу «Педагогічна преса», де були розміщені всі надіслані на участь у конкурсі відеоматеріали. У голосуванні взяли участь 27 тис. 538 респондентів. Відтак обласні органи управління освітою визначили десять найкращих робіт серед тих, що набрали найбільшу кількість голосів.
Переможців оголосять 23 вересня під час урочистостей до Всеукраїнського Дня дошкілля.
За матеріалами Міністерства освіти і науки України
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.