Вищі навчальні заклади сьогодні починають приймати заявки на вступ від абітурієнтів.
Цьогоріч документи на вступ можна подати лише в електронній формі, попередньо зареєструвавшись на сайті. Прийом документів триватиме до 28 липня. Максимальна кількість заяв, яку може подати абітурієнт за п’ятьма спеціальностями, — 15.
У разі відсутності можливості подати документи в електронному вигляді, абітурієнт самостійно зможе це зробити у визначеному вищому навчальному закладі.
Як зареєструватися та використовувати електронний кабінет, а також усе про процедуру подачі електронних заяв — в інструкції по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році.
Варто зауважити, що в цьому році скасовано позаконкурсний вступ.
Проте пільгові категорії випускників, особи з інвалідністю, ветерани бойових дій, сироти, вступатимуть не за результатами ЗНО, як усі інші абітурієнти, а на основі інших видів вступних випробувань, зокрема:
- за співбесідою
- за квотами та вступними іспитами
- за особливим порядком складання вступних іспитів та квотами для мешканців тимчасово окупованої території
- за особливим порядком складання вступних іспитів для мешканців непідконтрольної території та населених пунктів, в яких немає умов для здійснення стабільного освітнього процесу
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення і тематику батьківських зборів
Як трансформувалося розуміння про наступність між дошкільною та початковою освітою
В основі педагогіки партнерства, яку декларує і пропагує Нова українська школа, – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Навіть найліпший сучасний заклад освіти не виконує тієї ролі, яку відіграє сім’я у вихованні дитини. Тож пропонуємо ефективні форми взаємодії педагога з батьками учнів початкових класів.
Один хибний крок у соцмережах — і репутацію педагога знищено. Юристи Pro.Школу радять, як вести соціальну сторінку педагогу та уникнути помилок
В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.