Бібліотека запрошує юних українців на літні канікули

Національна бібліотека України для дітей (м. Київ, вул. Баумана, 60) запрошує влітку до участі у розважально-просвітницькій програмі «Бібліотечне літо юного українця-2016»!

Впродовж трьох місяців, до 31 серпня 2016 року, на дітей чекають цікаві зустрічі з письменниками, перегляд фільмів, екскурсії, вивчення англійської та освоєння комп’ютерних програм. Також учасники писатимуть сценарії, зніматимуть відео і, звичайно, читатимуть. За читання книг вони отримуватимуть зарплату у бібліотечній валюті — БІБЛах, та зіркові бонуси за участь у пошуковому проекті «ПЕРСОНА ҐРАТА». За БІБЛи можна буде придбати новенькі сучасні дитячі книжки у книжковому кіоску.

Програма розрахована на дітей віком від 3 до 12 років. Для того щоб стати учасником програми «Бібліотечне літо юного українця-2016», достатньо зареєструватися на сайті nbukids.wordpress.com  та отримати у секторі обліку користувачів картку учасника. Участь у всіх заходах безплатна.

Влітку у літературному дворику на дітей чекають сюрпризи:

  • зіркові гості
  • виїзні екскурсії
  • книжкові пікніки
  • майстер-класи на всі смаки
  • мистецькі посиденьки
  • ігроленд з усього світу
  • новенькі книжки
  • конкурси, загадки, вікторини

Окрім того, щодня з 11:00 до 12:00 учасники читатимуть у літературному дворику тим, хто ще не вміє читати.

Кожної п’ятниці на сайті nbukids.wordpress.com  та сторінці бібліотеки у Facebook публікують програму на наступний тиждень.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20674

План роботи на літній оздоровчий період в ЗДО

Основне завдання в ЗДО — оздоровити дітей, створити простір для активного відпочинку та закріпити знання. Що потрібно врахувати, готуючи план роботи на літній оздоровчий період
91050

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді