Навчальні заклади навчилися економно споживати електроенергію

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Днями відбулася церемонія нагородження шкіл-переможців конкурсу на зменшення споживання електроенергії від проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (далі — Проект USAID).

Конкурс проводився у 78 школах 16 міст-партнерів Проекту USAID  і тривав з 29 лютого по 28 квітня.

За три місяці учасникам вдалося заощадити понад 41 тис. кВт∙год електроенергії (майже 80 тис. грн.). Найбільших успіхів у заощадженні електричної енергії досягли навчальні заклади м. Кам’янець-Подільський (33,5 %) та м. Хмельницький (20,5%). Середній показник зменшення споживання порівняно з базовим періодом становить 17,8%.

Переможцями конкурсу стали 16 навчальних закладів (по одному з кожного міста), які отримали сертифікати на проведення енергетичного аудиту шкільних будівель, грамоти та сувеніри від Проекту USAID. Під час церемонії нагородження також були відзначені учні-автори кращих відеороликів та малюнків на тему енергозбереження.

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як політика «Освіта для життя» змінює українську школу

Упровадження комплексної політики МОН «Освіта для життя», яка є продовженням реформи НУШ, розпочалося у вересні 2025 року. Які зміни вже відбулися у школах, а які очікуються до 2030 року? Яку користь вчителям дають інструменти цифрової платформи «Освіта для життя»? Про все це — далі у статті
119

Що треба знати про накази з адміністративно-господарських питань

Робота з наказами має здійснюватися за певними законами, дотримання яких — запорука юридичної сили та достовірності цих документів, а відтак й успішної діяльності закладу. Розглянемо, які накази відносять до наказів з адміністративно-господарських питань та як розрізняти ці накази та накази з основної діяльності
75706

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді