Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини виділило 1 мільйон євро на відкриття в Україні нових реабілітаційних центрів для дітей, які постраждали під час військових дій, а також дітей Донбасу з незахищених верств населення.
Реалізацією цього проекту займатиметься німецький Благодійний фонд ChildFund Deutschland.
Проект розрахований на чотири роки — до вересня 2019 року.
Один із перших таких центрів обіцяють відкрити у Сєвєродонецьку, а також — в Одесі, Харкові, Краматорську. Щомісяця 30 дітей зможуть проходити реабілітацію у центрах.
Окрім того, у планах створити мобільні реабілітаційні групи, в яких працюватимуть педагоги, психологи, цільові тренери. Кожного тижня вони відвідуватимуть міста, селища та села в радіусі 60-100 кілометрів із метою підтримки дітей-переселенців.
ChildFund Deutschland планує реабілітувати таким чином 1800 дітей.
Готовність дитини до школи — глибоке та комплексне поняття, яке охоплює різні види показників, зокрема й функціональну готовність. Аби визначити її, слід скористатися спеціальними методиками. Про них — детально у статті
Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
Скористайтеся карткою нервово-психічного розвитку дитини раннього віку під час діагностики у вашому закладі дошкільної освіти
Проблеми дітей — це водночас проблеми й батьків. Однак не кожен батько чи мати можуть бути спокійними й урівноваженими під час обговорення проблем своєї дитини. У разі виникнення таких ситуацій практичний психолог працює з подвійним колом проблем. Відповідно постає запитання: чиї проблеми фахівець має розв’язувати насамперед?
У статті — алгоритм, за яким зможете правильно організувати роботу з розроблення індивідуальної програми розвитку