ЗНО з математики відбулося 11 травня 2016 року. Участь у ньому взяли понад 130 тисяч учасників. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, ЗНО з математики склали 85 % учасників тестування.
Сертифікаційна робота з математики складалася з 33 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати за виконання усіх завдань, — 62.
Пороговий бал «склав/не склав» сертифікаційної роботи становить 9 балів.
Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що результати тестування уже оприлюднено на інформаційних сторінках учасників ЗНО.
Учасники, сертифікаційну роботу яких оцінено понад 9 балів, отримують рейтингову оцінку — за шкалою від 100 до 200 балів:

Оскільки результат ЗНО з математики зараховується як оцінка за ДПА, для визначення оцінки використовують окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів:

Кожен учасник може ознайомитися зі своєю роботою. Для цього необхідно надіслати запит, заповнивши відповідну форму на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката ЗНО та РIN-кодом, та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник тестування має право подати апеляційну заяву. Для цього необхідно надіслати апеляційну заяву поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення і тематику батьківських зборів
Як трансформувалося розуміння про наступність між дошкільною та початковою освітою
В основі педагогіки партнерства, яку декларує і пропагує Нова українська школа, – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Навіть найліпший сучасний заклад освіти не виконує тієї ролі, яку відіграє сім’я у вихованні дитини. Тож пропонуємо ефективні форми взаємодії педагога з батьками учнів початкових класів.
Один хибний крок у соцмережах — і репутацію педагога знищено. Юристи Pro.Школу радять, як вести соціальну сторінку педагогу та уникнути помилок
В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.