12 травня — Всесвітній день медичних сестер

Цифрове видавництво Експертус вітає медичних сестер навчальних закладів з професійним святом

Щороку 12 травня медичні сестри з усього світу відзначають своє професійне свято. Дату обрано не випадково. Цього дня народилася Флоренс Найтінгейл — англійська аристократка, яка все життя присвятила роботі медичної сестри, удосконаленню методів догляду за хворими, навчанню інших жінок основ і тонкощів цієї справи.

Саме Флоренс Найтінгейл організувала перші у Великій Британії курси, а згодом і школу сестер милосердя, підняла медсестринську справу із соціального дна на рівень самостійної та почесної професії. Ім’я цієї жінки закарбувалося в історії медсестринства, а її сподвижницька діяльність і беззаперечна любов до своєї роботи залишаються прикладом для наступних поколінь.

Шановні медичні сестри дошкільних навчальних закладів, тематичний напрям «Експертус Освіта» вітає вас із цим святом. Щастя, добра, любові! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. До наших побажань приєднуються ті, чиє здоров’я ви бережете, як власне, — дошкільники з різних куточків України.

Хочемо, щоб для вас світило сонечко. Щоб ви були здорові й гарні, жили довго та щасливо! А ми даруємо вам свої усмішки!

Дмитро ДЕМ’ЯНОВ, 5 років
Віолетта БЕНЧЕРСЬКА, 5 років
Центр розвитку дитини «Пролісок», м. Дунаївці, Хмельницька обл.

 Я дякую медичним сестрам за те, що вони нас лікують, і мамі кажуть, як лікувати. А ще дякую за те, що медичні сестри нас зважують і міряють. Я от знаю, що вищий за Івана.

Дмитро ДЕМ’ЯНОВ, 5 років
ДНЗ № 624, м. Київ

Медсестрички в нас найкращі. Оглядають нам горлечка, вушка, спинки, пригощають вітамінами, смачним чаєм. Вітаю їх зі святом!

Владислав ШЕМЕТА, 5 років
ДНЗ №73, м. Вінниця
 

Я бажаю медсестричкам, щоб у них ручки не боліли, і голова, і ніжки. Щоб вони були здорові, веселі й добрі!

Злата БУДНІЧЕНКО, 3 роки
ДНЗ № 24
«Світлячок», смт. Коцюбинське, Київська обл. 

У мене є лялька Катруся. Коли вона хворіє, я її лікую. А у нашому садочку є медична сестра, вона лікує діток, коли вони хворіють. Вона хороша, і у неї скоро свято. Ми з Катрусею її вітаємо! Бажаємо багато здоров’я, щастя і бути слухняною!

Євангеліна СОЛОДОВНИК, 4,5 роки
ДНЗ № 23 
 «Дюймовочка», м. Запоріжжя

Бажаю багато щастя,
Менше складної роботи,
Відпочинку — хоч інколи!
І забути про турботи. 

Артем КУЗЬМЕНКО, 6 років
дошкільний навчальний заклад № 238, Дніпропетровськ

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді