У травневому випуску журналу «Медична сестра дошкільного закладу» розглянуто найпоширеніші професійні захворювання, які підстерігають працівників дошкільних навчальних закладів, зокрема, що ці захворювання спричиняє та як їм запобігти.
Здорова людина — активна, має більше завзяття й енергії для виконання поставлених перед нею завдань, працює продуктивніше, що, безперечно, поліпшить результати її праці.
Вашій увазі пропонуємо публікації рубрик «Здійснюємо профілактику» і «Створюємо здоров’язбережувальне середовище».
Також у травневому випуску — відповіді на деякі запитання, поставлені учасниками під час вебінару «Примірне двотижневе меню: нюанси складання». Решту відповідей публікуватимемо у наступних випусках. Тим з вас, хто з певних причин не зміг узяти участь у вебінарі, нагадуємо, що можна переглянути його запис. Для цього потрібен спеціальний код доступу, розміщений у березневому числі журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Для перегляду запису перейдіть на сторінку вебінару та у відповідних полях введіть свої прізвище, ім’я та по батькові, електронну адресу, номер телефону та код доступу до вебінару. Натисніть кнопку «Переглянути». Приємного перегляду!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?