Благодійний фонд MagneticOne.org створив канали Youtube, де дбайливо дібрано мультфільми, казки, аудіокниги, вірші, пісні та розвивальні відео для дітей українською, англійською і німецькою мовами.
Проект «Освіта дитини ХХІ століття» почався з наміру волонтерів благодійного фонду MagneticOne.org акумулювати в одному місці україномовний контент (мультфільми, вірші, пісні, оповідання), що дав би змогу розвивати в дітей допитливість, доброзичливість, уміння товаришувати, повагу до інших людей, толерантність, патріотизм, уміння досягати своєї мети, навчати дітей основ математичних, природознавчих, граматичних знань тощо. Адже, як зазначено на сайті проекту, ці матеріали розпорошені в мережі інтернет, де є велика кількість зайвої або шкідливої дітям інформації. Із цією метою і був створений канал Youtube «Освіта дитини ХХІ століття», який нині містить більше 1000 записів, розбитих на 10 вікових категорій — для дітей від 8-ми місяців до 16 років.
Окрім того, виконавці проекту вважають, що для всебічного розвитку маленьких українців необхідні іншомовні матеріали. Аби забезпечити це, були створені окремі канали Youtube, де зібрано якісний дитячий контент англійською та німецькою мовами.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?