Працювати з документами ще простіше: у КОЗА Онлайн відкрито нові рубрики

Попри те, що кожен педагог має вагомий досвід у розв’язанні будь-яких професійних завдань, іноді в його діяльності все одно виникають труднощі, особливо у роботі з документами. Уникнути цих труднощів допомагає веб-програма КОЗА Онлайн. До того ж віднедавна у КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад та КОЗА Онлайн: Школа відкрито нові рубрики, а кількість шаблонів значно збільшилась.

Декілька слів про цю веб-програму.

КОЗА Онлайн — це новинка Цифрового видавництва Експертус, яка дає змогу працювати з сучасними шаблонами документів онлайн: заповнювати, зберігати на комп’ютері та роздруковувати їх.

Шаблонів документів у КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад стало ще більше, адже з’явилися нові рубрики:

  • Медичне обслуговування (підрубрики: «Профілактичні медичні огляди», «Медико-педагогічний контроль», «Профілактична та оздоровча робота»);
  • Організація харчування (підрубрики: «Порядок організації харчування», «Контроль організації харчування»);
  • Психологічна служба (підрубрики: «Документи практичного психолога, соціального педагога», «Психологічний інструментарій»).

Відтепер кількість шаблонів продукту — 358.

Шаблони документів за цими напрямами діяльності дошкільного навчального закладу будуть потрібні насамперед керівникам, медичним працівникам, особам, відповідальним за організацію харчування дітей, педагогічним працівникам, які здійснюють медико-педагогічний контроль, практичним психологам навчальних закладів та фахівцям психологічних служб органів управління освітою.

Також зросла кількість шаблонів і в КОЗА Онлайн: Школа — із 276 до 358.

Відкрито нові рубрики:

  • Фінансово-господарська діяльність (підрубрики: «Інвентаризація», «Додаткові послуги»;
  • Психологічна служба (підрубрики: «Документи практичного психолога, соціального педагога», «Психологічний інструментарій»). 

Важливо!  Рубрика «Психологічна служба» у КОЗА Онлайн містить обов’язкові для ведення документи практичних психологів та соціальних педагогів, розумні таблиці, анкети, тести.

Полегшуйте роботу з документами за допомогою КОЗА Онлайн і будьте впевнені у правильності їх оформлення.

Уже сьогодні придбайте КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад або КОЗА Онлайн: Школа і працюйте в режимі ЗРУЧНО та ШВИДКО, заощадивши свій час.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12222

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84527

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62225

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді