Нагороджено переможців ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор»

Конкурс «Вчитель-новатор» компанія «Майкрософт Україна» організовує щорічно. Переможців конкурсу нагороджують на однойменному Всеукраїнському форумі. Хто ж став переможцем цьогорічного конкурсу?

8 квітня на VIІ Всеукраїнському форумі Майкрософт «Вчитель-новатор» відбулося нагородження переможців ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор», який проводила компанія «Майкрософт Україна» за сприяння МОН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України. Форум пройшов у Києві в Новопечерській школі.

Конкурс «Вчитель-новатор» проводився на виконання програми «Партнерство в навчанні» і мав на меті стимулювати опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримати педагогів у розробленні та впровадженні мультимедійних засобів навчання. Участь у цьогорічному конкурсі взяли 652 учителя. Переможців конкурсу було нагороджено під час урочистої частини форуму. Ними стали:

 • Бєлянкіна Тетяна (Чкаловський НВК Чугуївської районної ради, Харківська обл.), Відішева Тетяна (Чугуївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням іноземних мов, Харківська область)
 • Ворожбянова Катерина (Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Т. Шевченка, Київ)
 • Дудіч Ганна (НВО СЗНЗ І ступеня «Гармонія» — гімназія ім. Т. Шевченка — ЦПВ «Контакт», Кіровоград)
 • Лампіга Алла (Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради)
 • Молдован Тетяна (Верхньодніпровська СЗШ № 5 I-III ступенів, Дніпропетровська обл.)
 • Пойда Сергій (Вінницька академія неперервної освіти)
 • Попель Світлана (Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тернопільська область)
 • Семенюк Неоніла (Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Запорізька обл.)
 • Устинова Наталія (Херсонська гімназія № 1)
 • Кваша Наталія та Язан Наталія (Мартоніська школа І-ІІІ ступенів, Кіровоградська обл.)
 • Мірошниченко Наталія (НВК 240 «Соціум», Київ)

Переможцем та володарем Гран-прі став Гайдученко Юрій, учитель української мови та літератури Новопечерської школи, Київ. Він презентував учасникам форуму свій переможний проект «Як створити ідеальну рекламу, використовуючи прикметники».

Усі переможці конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки, зокрема доступ до веб-програми «КОЗА Онлайн: Школа» від інформаційного партнера конкурсу — Цифрового видавництва Експертус.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37731

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4686

Створюємо писанкове дерево

Замислюєтеся над тим, яку цікаву художню працю запропонувати дошкільникам напередодні Великодня? Можна провести дистанційний майстер-клас та спробувати виготовити унікальну композицію в нетрадиційній техніці — писанкове дерево, крона якого відтворюватиме державні кордони України
6422

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді