Нещодавно в Україні відбулося офіційне відкриття дистанційної платформи громадянської освіти Відкритого Університету Майдану «ВУМ online»
ВУМ online — це дистанційна платформа громадянської освіти з рівним доступом до знань для кожного громадянина України. Ця освітня ініціатива громадських активістів, викладачів і випускників українських бізнес-шкіл виникла у грудні 2013 року.
ВУМ online запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше тих хто, хоче реальних змін у особистому житті, у житті своєї громади.
Ресурс містить навчальні курси сформовані з відеолекцій, практичних завдань та контрольних запитань для перевірки набутих знань.
Серед авторів курсів дистанційної платформи — провідні українські викладачі з міжнародним досвідом та громадські активісти.
Наразі доступними є такі курси: «Управлінські рішення на базі фінансів» Михайла Колісника, «Стратегічне мислення» Михайла Крикунова, «Креативний активізм» Дмитра Шерембея, «Моя впливова історія: цінність, досвід, взаємодія» Лариси Хоманс, «Конституція України — абетка громадянина» Олександра Москалюка.
У планах організаторів проекту до кінця 2015 року запустити ще п’ять курсів, а на наступний рік — близько 20 повноцінних курсів.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок