На першому поверсі нового приміщення Музею історії буде представлено барельєф Архангела Михаїла (XVIII ст.) — одного з покровителів міста Києва.
Експонати Музею історії Києва, які 8 років зберігалися у ящиках на верхньому поверсі Українського дому, нарешті перевезуть до нового власного приміщення — на вул. Богдана Хмельницького, 7.
«Це особливий подарунок до Дня столиці — Музей історії міста Києва. Унікальність цього проекту в тому, що за роки незалежності це перший випадок такої масштабної меценатської акції, який можна назвати найкращим прикладом співпраці влади та бізнесу», – додав Олександр Попов.
До музею вже перевезли частину експонатів. Так, на першому поверсі Музею представлено барельєф Архангела Михаїла (XVIII ст.) — одного з покровителів міста Києва. Цей барельєф зустрічатиме відвідувачів музею, які завітають сюди після офіційного відкриття експозиції. У Головному управлінні культури пообіцяли, що спільно музейниками намагатимуться якнайшвидше сформувати експозицію музею, аби вже до Дня Незалежності відкрити двері для киян та гостей столиці.
На фото: Будівля Музею історії Києва на Театральній.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?