На день міста у Черкасах 12 митців працюватимуть над створенням десяти скульптур в рамках Третього фестивалю дерев’яних скульптур «Древляндія».
Традиційний фестиваль дерев'яних скульптур «Древляндія» відбудеться 1-7 червня у Черкасах.
Так, у Черкасах, на день міста 12 митців працюватимуть над створенням десяти скульптур в рамках Третього фестивалю дерев’яних скульптур «Древляндія», що стартує 1 червня в Дитячому парку. Серед скульпторів — як місцеві, так і запрошені митці. Більшість майстрів добре відомі черкасцям за роботами з минулорічних фестивалів «Древляндія», «Живий камінь» і «Крижталь». Цього разу організатори запросили і невідомих місцевій публіці митців.
Темою фестивалю обрали «Казковий світ розваг». Колоди дуба, котрі були привезені з прилеглих лісництв, перетворюватимуть на дитячі забавки студенти мистецьких навчальних закладів із Сум, Черкас, Рівного, Дніпропетровська та Білої Церкви. Ескізи майбутніх гойдалок та гірок розробляли студенти.
За інформацією, фестиваль проходитиме на центральній алеї парку 50-річчя, далі дерев’яні скульптури переїдуть у сквер «Надія», що біля Центру матері та дитини по вулиці Конєва.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?