До початку нового навчального року в Чернівецькій області буде здано в експлуатацію три нові освітянські об’єкти. В області вже реорганізовано 35 загальноосвітніх навчальних закладів та створено 28 освітніх округів.
До початку нового навчального року в Чернівецькій області буде здано в експлуатацію три нові освітянські об’єкти.
Про це повідомив сьогодні начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Бауер, передала прес-служба Чернівецької ОДА.
«На Буковині буде відкрито Лужанську загальноосвітню школу в Кіцманському, Красноїльську гімназію в Сторожинецькому та дитячий садок у селі Станівці в Глибоцькому районах, — сказав Михайло Бауер. — Крім того, будівельні роботи тривають ще на десятьох освітніх закладах області».
Окрім того, стало відомо, що в області вже реорганізовано 35 загальноосвітніх навчальних закладів, створено 28 освітніх округів. Також триває робота зі створення Боянського і Мамалигівського освітніх округів у Новоселицькому районі.
В Черніевцькій ОДА також повідомили, що до вересня будуть розроблені інноваційні проекти «Навчання та дослідження без кордонів» та інформаційно-довідковий портал «Туристична Буковина».
Михайло Бауер зазначив, що цього року придбано шкільний автобус для Сторожинецького району, а в кожному районі області по 5 шкіл отримали статус «Флагмани освіти Буковини».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?