ЗНО-2016 з математики

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики складається з 33 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту — 62

Тест зовнішнього незалежного оцінювання (далі — ЗНО) з математики складається з  33 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Сертифікаційна робота з математики складається із завдань чотирьох форм:

  • Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1-20).

За кожну правильну відповідь нараховуватиметься 1 бал.

  • Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (№ 21-24). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). За кожну правильну відповідь нараховуватиметься 1 бал.
  • Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№ 25-30). Під час виконання цих завдань учасник має вписати отриманий числовий результат у тих одиницях величини, які вказані в умові завдання, до бланка відповідей А.

Ці завдання є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 балом. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2. Завдання № 27–30 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

  • Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 31-33 ). Під час виконання цих завдань до кожного з них учасник ЗНО має розробити спосіб розв'язання, використовуючи в новій нестандартній ситуації знання з різних розділів курсу геометрії або алгебри і початків аналізу, правильно виконати рисунок (якщо цього потребує процес розв'язання), розв'язати завдання й обгрунтувати етапи розв'язання.

Усе вищезазначене та відповіді на завдання необхідно чітко записати до бланка відповідей Б. Завдання №31-32 оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали. Завдання №33 оцінюється в 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балів за критеріями змісту.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання № 1-28, № 31 та № 32, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 62.

Програма ЗНО з математики

Характеристика сертифікаційної роботи з математики


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Діагностика психологічної готовності дитини до навчання у школі

Початок навчання — важливий етап у житті кожної дитини. Та щоб цей перехід був м’яким і без стресу, варто звернути увагу не лише на знання, а й на психологічну готовність дитини до школи. Звертаємо на це увагу в статті: компоненти психологічної готовності та методи їх діагностики
60906

День цивільного захисту в школі: які заходи підготувати та провести

Зазвичай День цивільного захисту планують на квітень-травень. Заняття цього дня мають мотивувати учнів набути практичних навичок захисту за надзвичайних ситуацій. Які виховні заходи провести цього дня — у статті.
40566

Тиждень безпеки в ЗДО: як спланувати та провести

Тиждень безпеки дитини є важливим для систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Як організувати комплексну роботу із взаємодією всіх учасників освітнього процесу — дізнаємося із статті
116498

Що організувати на День матері у дитсадку

Ідеї для художньої діяльності та тематичних заходів до Дня матері в закладі дошкільної освіти. Виберіть, чим зацікавити ваших вихованців і порадувати матусь. Збережіть та використайте ідеї
15408

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді