У Києві стартує екстрим-фест

Фестиваль екстримальних видів спорту «Екстрім-фест 2012» на території парку Дружби народів почнеться 16 червня і триватиме до 2 вересня. Команди-учасниці змагатимуться з вейкбордингу, воднолижного спорту, паркуру, петанку, пейнтболу, міні-гольфу, настільного тенісу, хокею, пляжного волейболу, футболу, памп-треку, футволею, авіамодельного спорту, боулдерингу, слеклайну, снінбордингу, брейкдансу, черлідінгу та інших екстримальних видів спорту.

У столиці відбудеться 16 заходів з різних видів спорту. Серед них ― міжнародні, всеукраїнські, міські відкриті турніри, змагання та фестивалі.

Учора та сьогодні 12-13 червня на Русанівському каналі проходить Відкритий чемпіонат міста з риболовного спорту. Майстерні рибалки змагатимуться за першість у ловлі риби поплавковою вудочкою.

З 14 до 16 червня відбудеться міський чемпіонат з вітрильного спорту. Подивитися на змагання юнаків та дівчат ― учнів СДЮШОР з вітрильного спорту можна буде на вул. Прирічній на Оболоньській набережній.

У Гідропарку на баскетбольному майданчику «Пляж Венеція» з 15 до 30 червня триватиме відкритий міський турнір з баскетболу серед чоловіків на Кубок Корбана.

У центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» з 16 до 20 червня відбуватиметься відкритий чемпіонат міста з автомодельного спорту.

Фестиваль екстримальних видів спорту «Екстрім-фест 2012» почнеться 16 червня і триватиме до 2 вересня. Він пройде у парку Дружби народів. Команди-учасниці змагатимуться з вейкбордингу, воднолижного спорту, паркуру, петанку, пейнтболу, міні-гольфу, настільного тенісу, хокею, пляжного волейболу, футболу, памп-треку, футволею, авіамодельного спорту, боулдерингу, слеклайну, снінбордингу, брейкдансу, черлідінгу та інших екстримальних видів спорту.

29 та 30 червня у парку Дружби народів відбудеться Чемпіонат міста з пляжного волейболу, серед юнаків.

Крім того, на Набережному шосе біля станції метро «Дніпро» та у селищі Пирогово з 30 червня до 2 липня триватиме відкритий чемпіонат міста з автомобільного спорту.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
14

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді