Сьогодні, 15 червня, усі бажаючі зможуть випробувати себе в ролі шеф-кухарів українських страв. Фанів і киян очікують майстер-класи з приготування вареників, справжнього українського борщу та інших справ.
Іноземним уболівальникам і жителям столиці 15 червня запам'ятається фестивалем української кухні в офіційній фан-зоні Києва. Бажаючі зможуть випробувати себе в ролі шеф-кухарів українських страв.
Про це повідомили в Інформаційному центрі «Україна-2012».
«У цей день усі бажаючі зможуть випробувати себе в ролі шеф-кухарів українських страв. Фанів і киян очікують майстер-класи з приготування вареників, справжнього українського борщу та інших справ», ― запевнили в центрі.
Крім цього, з 14:00 для гостей запрацюють усі різноманітні розваги від спонсорів УЄФА Євро-2012: конкурси, вікторини, ігри, змагання. Уболівальників також розважатиме група «Топ Оркестру», «Red Foxes» і діджей.
О 16:00 на фанів чекає прогноз від «кабана-віщуна» матчів Україна-Франція, що відбудеться у Донецьку, і Швеція-Англія у Києві.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?