Українські дівчата вибороли перші місця на чемпіонаті Європи з черлідингу

Переможниці ― юні луганчанки перемагають вже втретє. Спочатку були Париж, Прага, тепер ― Амстердам. У цьому році дівчатка підтвердили свій рівень серед представниць більше двадцяти країн ― а це три тисячі учасників. Сильними суперниками України виявилися Норвегія, Німеччина і Росія.

Луганські дівчата у складі команди Donbass All Star вибороли перші місця на чемпіонаті Європи з черлідингу.

Міжнародні змагання проходили два дні: спочатку доросла група, наступний день ― молодіжна. Команда юніорів Donbass All Star черговий раз завойовує на чемпіонаті Європи перші місця. Колектив складається з десяти учасників: два з Донецька, вісім ― луганські таланти.

Для того, щоб поїхати в Європу, необхідно досягти першості на Всеукраїнському чемпіонаті. Юні луганчанки перемагають вже в третій раз ― спочатку були Париж, Прага, тепер ― Амстердам. У цьому році вони підтвердили свій рівень серед представниць більше двадцяти країн ― це три тисячі учасників. Сильними суперниками України виявилися Норвегія, Німеччина і Росія.

«Це вже сильна група дітей, всі 1999 року народження. Вони були відібрані на Чемпіонаті України, який проходив у лютому в Харкові. Ці діти перемогли, і вони стали учасниками чемпіонату Європи, тобто вони самі гідні», ― зазначила головний тренер команди Олена Плешакова.

Настя Северина, капітан команди Donbass All Star розповіла про жагу перемоги: «Це багато, це не лише хобі, це дуже важливо. Ми багато тренуємося, намагаємося завжди перемогти. Так, ми переживали, так як була 21 країна ― дуже важливі змагання. Боялися програти, оскільки впродовж 2010-2011 року ми вже ставали чемпіоном, і якщо б програли, було б прикро».

На чемпіонаті команди змагалися в двох напрямках: черлідінг-джаз і черлідінг-помпон. У джазі поєднуються елементи художньої гімнастики і хореографія. Помпон ― вправи з предметами, запальна акробатика. Виступи були командні і більш складні ― парні. Олена Плешакова, заслужений майстер спорту і тренер команди, говорить, що рівень черлідингу зростає з кожним роком, суперники все сильніше.

У 2013 році чемпіонат пройде в Швеції.

Довідка. Черлідінг ― це вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастика та акробатика).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді