11 медалей привезли з чемпіонату Європи з вільної боротьби українські юнаки

Із усього континенту до Польщі приїхало 275 борців з 29 країн. Українські юніори привезли додому з європейських змагань 11 медалей різного ґатунку.

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбувся у м. Катовіце (Республіка Польща).

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Із усього континенту до Польщі приїхало 275 борців з 29 країн.

Українські юніори привезли додому з європейських змагань 11 медалей різного ґатунку.

Чотири рази наші спортсмени підіймались на першу сходинку п’єдесталу. Це ― Сергій Драмарецький (в категорії 69 кг), Тетяна Польова (категорія 67 кг), Олена Кремзер (категорія 40 кг) та Катерина Машкевич (категорія 46 кг).

Решта семеро українців ― Андрій Яценко (категорія 50 кг), Денис Пенюк (категорія 63 кг), Руслан Ричко (категорія 76 кг), Анастація Остапчук (43 кг.), Раїса Варварова (56 кг) та Ганна Урода (у категорії 65 кг) ― вибороли «бронзові» нагороди.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42126

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
20299

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді