Українські учні привезли із хімічної олімпіади у США «золото», «срібло» та «бронзу»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Усього на олімпіаді змагалися збірні 72 країн світу. Абсолютно усі українські олімпійці отримали медалі.

Українська команда здобула максимальну кількість нагород на 44-ій Всесвітній учнівській хімічній олімпіаді року у Джорджтаунському університеті (м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки).

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Усього на олімпіаді змагалися збірні 72 країн світу. Абсолютно усі українські олімпійці отримали медалі.

«Золото» виборов Ігор Чернюх, випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, «срібло» ― Ірина Запорожець, випускниця Балаклійської школи № 1 імені О. А. Тризни Харківської області та Дмитро Шибанов, випускник Севастопольської спеціалізованої школи № 57, «бронзу» ― Андрій Стельмах, учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею.

Науковий керівник команди України, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Юрій Холін високо оцінив виступ нашої команди на олімпіаді та назвав його дуже успішним.

У неофіційному командному заліку в надзвичайно напруженій боротьбі команда України перемогла збірні багатьох країн світу та увійшла до десятки кращих. Абсолютним переможцем олімпіади став Флоріан Бергер з Федеративної Республіки Німеччини з результатом 98 балів зі 100 можливих, а в командному заліку перемогла команда Республіки Корея, якій дещо поступилися збірні Тайваню, Російської Федерації та Республіки Індії.

Довідка. Наступна, 45 Всесвітня учнівська олімпіада з хімії, відбудеться у липні 2013 року у м. Москва (Російська Федерація).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103039

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121312

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді