Українські учні привезли із хімічної олімпіади у США «золото», «срібло» та «бронзу»

Усього на олімпіаді змагалися збірні 72 країн світу. Абсолютно усі українські олімпійці отримали медалі.

Українська команда здобула максимальну кількість нагород на 44-ій Всесвітній учнівській хімічній олімпіаді року у Джорджтаунському університеті (м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки).

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Усього на олімпіаді змагалися збірні 72 країн світу. Абсолютно усі українські олімпійці отримали медалі.

«Золото» виборов Ігор Чернюх, випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, «срібло» ― Ірина Запорожець, випускниця Балаклійської школи № 1 імені О. А. Тризни Харківської області та Дмитро Шибанов, випускник Севастопольської спеціалізованої школи № 57, «бронзу» ― Андрій Стельмах, учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею.

Науковий керівник команди України, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Юрій Холін високо оцінив виступ нашої команди на олімпіаді та назвав його дуже успішним.

У неофіційному командному заліку в надзвичайно напруженій боротьбі команда України перемогла збірні багатьох країн світу та увійшла до десятки кращих. Абсолютним переможцем олімпіади став Флоріан Бергер з Федеративної Республіки Німеччини з результатом 98 балів зі 100 можливих, а в командному заліку перемогла команда Республіки Корея, якій дещо поступилися збірні Тайваню, Російської Федерації та Республіки Індії.

Довідка. Наступна, 45 Всесвітня учнівська олімпіада з хімії, відбудеться у липні 2013 року у м. Москва (Російська Федерація).

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45492

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91017

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді