У Києві з’явиться унікальний паркур-парк

Окрім паркур-майданчика, у екстрим-парку будується єдиний в Україні відкритий роллер-дром. При його спорудженні використовуються найнадійніші імпортні деталі та й облаштовується він за останніми вимогами і стандартами.

У парку «Дружби Народів» в Києві завершується спорудження паркур-парку та єдиного в Україні відкритого роллер-дрому.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У екстрим-парку, який розташувався у столичному парку Дружби Народів, завершується спорудження першого в Україні паркур-парку.

Унікальний комплекс споруд будується за рахунок призового фонду команди-переможця танцювального шоу «Майданс». Адже саме команда Києва отримала перше призове місце у другому шоу «Майданс». Ще тоді, у листопаді 2011 року, учасники київської команди вирішили передати виграш у розмірі 1 мільйонів гривень місту для спорудження паркур-майданчика.

Голова КМДА Олександр Попов взяв пообіцяв сприяти оперативному будівництву унікального екстрим-майданчика. Сьогодні спорудження першого в Україні паркур-парку практично завершене і він вже приймає своїх перших відвідувачів.

За словами президента Федерації паркуру України Олександра Чорнобровкіна, у паркур-майданчику монтуються багатофункціональні конструкції, які можуть трансформуватися у різні тренажери, а також встановлюється підоснова під збудовані конструкції, аби вони були краще зафіксовані та максимально зручними у користуванні поціновувачами екстриму. Проте, вже сьогодні спортсмени відвідують окремі майданчики для своїх тренувань.

Окрім паркур-майданчика, у екстрим-парку будується єдиний в Україні відкритий роллер-дром. При його спорудженні використовуються найнадійніші імпортні деталі та й облаштовується він за останніми вимогами і стандартами.

Ще один цікавий екстрим-об’єкт з’явиться у парку Дружби Народів вже найближчим часом: тут практично завершене зведення болдерінгу ― спеціальної вертикальної стіни, яку зазвичай використовують для своїх тренувань скелелази.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді