Понад 10 тисяч додаткових місць у дитсадках створять в Києві за 2 роки

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Сьогодні у столиці функціонують 684 ДНЗ різних типів і форм власності. У них виховується майже 95 тисяч юних киян. Проте існуюча мережа дошкільних навчальних закладів не задовольняє потреби міста у повному обсязі. Загалом у столичних дитсадках на 100 місць припадає 112 дітей.

Протягом наступних двох років у столиці створять понад 10 тисяч додаткових місць у дошкільних навчальних закладах.

Про це заявив глава КМДА Олександр Попов.

«Кожного року число дошкільнят у середньому збільшується на 3-4 тисячі осіб. Тому нам потрібен чіткий план вирішення проблеми ― створення додаткових місць у дитсадках. Місто повинно активізувати роботу у цьому напрямі і працювати на попередження виникнення дефіциту. Я переконаний, що вже протягом наступного року у мережі ДНЗ столиці з’явиться понад 10 тисяч нових додаткових місць», ― зазначив очільник КМДА.

У Головному управлінні статистики інформують, що в останні роки спостерігається позитивна динаміка народжуваності дітей у столиці. Так,  у 2008 році народилось 28,3 тис дітей, у 2009 році ― 31,8 дітей, у 2010 році ― 32,3 тис дітей, у 2011 ― майже 32 тисячі. Тому кількість дітей у садках протягом року збільшується приблизно на 4 тисячі.

Сьогодні у столиці функціонують 684 ДНЗ різних типів і форм власності. У них виховується майже 95 тисяч юних киян. Проте існуюча мережа дошкільних навчальних закладів не задовольняє потреби міста у повному обсязі. Загалом у столичних дитсадках на 100 місць припадає 112 дітей.

До 1 вересня 2012 року у працюючих дитячих садках відновлено 81 групу на 1 600 місць, що рівнозначно 7 дошкільним навчальним закладам проектною потужністю 12 груп, 220 місць кожний. Найближчим часом мережу дошкільних навчальних закладів буде збільшено на понад 3 000 місць, а до 2015 року заплановано відновлення роботи 38 дошкільних навчальних закладів.

 «У столиці працює багато приватних дошкільних закладів. Не секрет, що рівень підготовки дітей у них дещо відрізняється від державних. Однак наразі немає жодного механізму чи програми підтримки цього напряму. Та відповідальність за надання освітніх послуг несе міська влада, не залежно від форми власності навчальних закладів, тому  можливі шляхи співпраці у секторі приватних навчальних закладів необхідно відпрацювати», ― сказав Олександр Попов. Він доручив спеціалістам вивчити це питання протягом двох місяців.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді