Школа ековолонтерів з’явиться у Києві

Профільне підприємство разом із громадськими організаціями готує школу ековолонтерів, які допомагатимуть проводити всі заплановані заходи у навчально-виховних закладах.

Із початком нового навчального року фахівці комунального підприємства «Київкомунсервіс» розпочали черговий етап інформаційно-просвітницької кампанії з питань впровадження системи роздільного збору відходів.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

У метрополітені з’явилися яскраві лайт-бокси, які нагадують киянам про  необхідність правильного поводження з відходами.

Окрім того, у рамках зазначеної кампанії, підприємство запланувало чимало цікавих проектів для юних киян. Зокрема, тренінги, майстер-класи, еко-квести. Крім того, активно реалізовуватиметься започаткований у минулому році конкурс «Обери чисте майбутнє», який трохи змінить свій формат та стане ще цікавішим.

«Наразі профільне підприємство разом із громадськими організаціями готує школу ековолонтерів, які  допомагатимуть проводити всі заплановані заходи у навчально-виховних закладах», ― сказано у повідомленні.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136867

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9825

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31409

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20673

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді