Профільне підприємство разом із громадськими організаціями готує школу ековолонтерів, які допомагатимуть проводити всі заплановані заходи у навчально-виховних закладах.
Із початком нового навчального року фахівці комунального підприємства «Київкомунсервіс» розпочали черговий етап інформаційно-просвітницької кампанії з питань впровадження системи роздільного збору відходів.
Про це повідомили у прес-службі КМДА.
У метрополітені з’явилися яскраві лайт-бокси, які нагадують киянам про необхідність правильного поводження з відходами.
Окрім того, у рамках зазначеної кампанії, підприємство запланувало чимало цікавих проектів для юних киян. Зокрема, тренінги, майстер-класи, еко-квести. Крім того, активно реалізовуватиметься започаткований у минулому році конкурс «Обери чисте майбутнє», який трохи змінить свій формат та стане ще цікавішим.
«Наразі профільне підприємство разом із громадськими організаціями готує школу ековолонтерів, які допомагатимуть проводити всі заплановані заходи у навчально-виховних закладах», ― сказано у повідомленні.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?