Експертні комісії взялися вивчати рукописи підручників

В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України. Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії.

Предметні експертні комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів розпочали свою роботу. Вони  вивчатимуть комплекти конкурсних матеріалів та здійснюватимуть експертизу рукописів підручників з усіх навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Провідні викладачі вищих навчальних закладів, методисти, вчителі-практики та психологи увійшли до складу Предметних експертних комісій. В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України. Також комплекти конкурсних матеріалів проходитимуть експертизу в установах Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Згідно з повідомленням, для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ подано 130 рукописів від авторів та авторських колективів. Напередодні, 6 вересня 2012 року, в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти з метою прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів було закладено конверти з інформацією про авторів і видавництва до сейфу.

Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії. Наступними кроками стануть процедури дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднення висновків Конкурсної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді