Експертні комісії взялися вивчати рукописи підручників

В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України. Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії.

Предметні експертні комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів розпочали свою роботу. Вони  вивчатимуть комплекти конкурсних матеріалів та здійснюватимуть експертизу рукописів підручників з усіх навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Провідні викладачі вищих навчальних закладів, методисти, вчителі-практики та психологи увійшли до складу Предметних експертних комісій. В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України. Також комплекти конкурсних матеріалів проходитимуть експертизу в установах Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Згідно з повідомленням, для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ подано 130 рукописів від авторів та авторських колективів. Напередодні, 6 вересня 2012 року, в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти з метою прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів було закладено конверти з інформацією про авторів і видавництва до сейфу.

Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії. Наступними кроками стануть процедури дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднення висновків Конкурсної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45499

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді