Експертні комісії взялися вивчати рукописи підручників

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України. Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії.

Предметні експертні комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів розпочали свою роботу. Вони  вивчатимуть комплекти конкурсних матеріалів та здійснюватимуть експертизу рукописів підручників з усіх навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Провідні викладачі вищих навчальних закладів, методисти, вчителі-практики та психологи увійшли до складу Предметних експертних комісій. В експертизі рукописів підручників беруть участь понад 160 фахівців з усіх регіонів України. Також комплекти конкурсних матеріалів проходитимуть експертизу в установах Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Згідно з повідомленням, для участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ подано 130 рукописів від авторів та авторських колективів. Напередодні, 6 вересня 2012 року, в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти з метою прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів було закладено конверти з інформацією про авторів і видавництва до сейфу.

Експертиза рукописів підручників триватиме до 17 вересня 2012 року. Відповідні експертні висновки буде передано для узагальнення голові Конкурсної комісії. Наступними кроками стануть процедури дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднення висновків Конкурсної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275511

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22083

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264521

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1979

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді