Київським педагогам допоможуть придбати житло

Для того, аби отримати відповідну допомогу від міської влади, необхідно звернутися до Головного управління житлового забезпечення із заявою про надання часткової компенсації вартості житла.

25 мільйонів гривень спрямують на придбання киянами доступного житла.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Ініціативу голови КМДА Олександра Попова щодо часткової компенсації киянам з міського бюджету першого внеску на придбання доступного житла розглянуть депутати Київради 20 вересня. Відповідний проект рішення передбачає виділення з міської скарбниці 25 млн. гривень у 2012 році.

Часткову компенсацію вартості квартир надаватимуть громадянам, які виявили бажання збудувати житло за державною програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів та потребують поліпшення житлових умов і є працівниками підприємств, установ та організацій комунальної форми власності міста. Серед цих громадян:

― педагогічні працівники;

― медичні працівники;

― працівники служб соціального захисту;

― підприємств житлово-комунального господарства;

― закладів культури;

― працівники КП «Київпастранс», КО «Київзеленбуд», КП «Київський метрополітен», «Київміськсвітло», «Плесо», КК «Київавтодор», а також ПАТ «Київхліб»;

― працівники підприємств Київської міської організації Українського товариства сліпих (УВП-1, 2, 3 та 4) та Київського дослідно-виробничого підприємства «Контакт» Українського товариства глухих.

Компенсацію зможуть отримати громадяни, стосовно яких банківська установа прийняла рішення про надання кредиту, шляхом оплати частини обов’язкового власного внеску позичальника (розрахованого банківською установою) відповідно до договору, укладеного між Іпотечним центром, банком та громадянином.

Часткова компенсація вартості житла надаватиметься у такому розмірі:

― 50% власного внеску позичальника ― для киян, які перебувають на квартирному обліку не менше 3-х років і пропрацювали на підприємстві не менше 3-х років, але не більше 10% вартості житла;

― 100% власного внеску ― для громадян , які перебувають на квартирному обліку 5 і більше років і пропрацювали на підприємстві не менше 10 років, але не більше 20% вартості житла.

Для того, аби отримати відповідну допомогу від міської влади, необхідно звернутися до Головного управління житлового забезпечення із заявою про надання часткової компенсації вартості житла; довідку про перебування на квартирному обліку; довідку з місця роботи; копію договору часткової компенсації відсотків позичальнику.

Більше того, за результатами реалізації цього рішення у 2012 році буде розглянуто питання щодо розширення переліку категорій громадян, що перебувають на квартирному обліку і яким може бути надана часткова компенсація.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402416

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180664

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді