Міжнародне видавництво розроблятиме завдання для державної підсумкової атестації з англійської мови

МОН України спільно з міжнародним видавництвом MM Publications розроблятимуть екзаменаційні завдання для державної підсумкової атестації з англійської мови для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік

Днями МОН України і міжнародне видавництво MM Publications підписали меморандум про співпрацю, спрямовану на реалізацію проектів з вивчення англійської мови.

Зокрема, видавництво MM Publications спільно з МОН України працюватимуть над розробкою екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік.

Видавництво MM Publications забезпечить відомство вимогами та специфікаціями, необхідними для розробки змісту екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови, проведе пробне тестування та надасть методичну підтримку навчальним закладам України. 

Разом з тим, у межах співпраці заплановано організацію всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови, підтримку літніх мовних таборів і проведення методичних семінарів у регіонах України з метою ознайомлення вчителів із сучасними методиками викладання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді