Запрошуємо музичних керівників на онлайн-засідання!

Якщо у Вас не буде можливості бути в час проведення зустрічі за комп’ютером, Ви можете заздалегідь залишити своє повідомлення у вже створеній темі форуму, де відбуватиметься засідання.

Засідання для музичних керівників «Музична вітальня» відбудеться завтра, 24 жовтня 2012 року, на форумі освітян України.

Онлайн-зустріч розпочнеться о 14:00. Тема: «Як правильно слухати музику».

Ведучою засідання буде головний редактор журналу «Музичний керівник» Тетяна Вовк.

Якщо у Вас не буде можливості бути в час проведення зустрічі за комп’ютером, Ви можете заздалегідь залишити своє повідомлення у вже створеній темі форуму ― «Музична вітальня», що у розділі «Обговорюємо освітянські питання».

Запрошуємо до участі в онлайн-засіданні!

Приємного та корисного спілкування!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді