Богатирьова та Табачник домовилися разом протидіяти дитячим отруєнням в ЗНЗ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Буде забезпечено проведення роз'яснювальної роботи серед батьків щодо організації харчування у сім'ях дітей різного віку, інформування батьків, дітей і працівників навчальних закладів про заходи, які необхідно здійснювати для запобігання виникненню інфекційних захворювань.

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова та Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник підписали спільний наказ № 870/1246 «Про посилення заходів з профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей у загальноосвітніх навчальних закладах».

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Відповідно до наказу, Міністру охорони здоров’я АР Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головному державному санітарному лікарю України, Міністру освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів необхідно утворити комісії та провести перевірки дотримання умов перебування, навчання та виховання дітей у ЗНЗ. Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед батьків щодо організації харчування у сім'ях дітей різного віку, інформування батьків, дітей і працівників навчальних закладів про заходи, які необхідно здійснювати для запобігання виникненню інфекційних захворювань.

Окрім того, Міністру освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, начальникам управлінь освіти і науки, керівникам навчальних закладів необхідно забезпечити створення безпечних для здоров'я дітей умов перебування, виховання та навчання, а саме: укомплектування штату медичних працівників загальноосвітніх  навчальних закладів відповідно до затверджених Типових штатних нормативів та створення відповідних умов для роботи медичного персоналу; організацію проходження гігієнічного навчання, обов'язкових профілактичних медичних оглядів персоналом ЗНЗ окремих категорій відповідно до законодавства; не допускати прийом дітей до загальноосвітніх навчальних закладів без огляду медичного працівника у разі їх тривалої відсутності; неухильне дотримання засновниками (власниками) та керівниками ЗНЗ вимог санітарного законодавства під час проведення навчально-виховного процесу та перебування школярів у групах продовженого дня; організацію постачання до загальноосвітніх навчальних закладів безпечних та якісних харчових продуктів та ін.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103026

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103037

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121292

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді