На запитання журналістів, чи працюватиме він у парламенті чи в уряді, і чи подав він документи до Центральної виборчої комісії на реєстрацію його народним депутатом, Д.Табачник сказав: «Відповідно до чинного законодавства, у визначені законом терміни. Поки що чекатиму рішення Президента»
Міністр освіти і науки, молоді і спорту України Дмитро Табачник написав заяву про відставку в зв'язку з обранням народним депутатом.
Про це він заявив сьогодні на брифінгу.
«Безумовно (написав – ред..)», ― сказав Д.Табачник, відповідаючи на запитання, чи написав він заяву про звільнення з посади. Крім того, на запитання журналістів, чи працюватиме він у парламенті чи в уряді, і чи подав він документи до Центральної виборчої комісії на реєстрацію його народним депутатом, Д.Табачник сказав: «Відповідно до чинного законодавства, у визначені законом терміни. Поки що чекатиму рішення Президента».
Відомо, що Прем'єр-міністр Микола Азаров 19 листопада на засіданні Кабміну повідомив, що подав Президентові подання про звільнення міністрів, обраних народними депутатами на парламентських виборах 28 жовтня.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?