Юнацтво залучатимуть до здорового способу життя

У рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій у режимі «мозкового штурму» працювали над розробкою проектів щодо залучення молоді до життя столиці.

Громадська рада делегатів дитячих прав ініціювала реалізацію проекту «Здоров’я у твоїх руках».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей у Колонній залі КМДА відбулося засідання Громадської ради делегатів дитячих прав «Ми прагнемо бути почутими» на тему: «Участь дітей та молоді в житті громади м. Києва».

Під час заходу лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій у режимі «мозкового штурму» працювали над розробкою проектів щодо залучення молоді до життя столиці.

Так, корисні ідеї молодь напрацьовувала в тематичних секторах, а саме: права, безпеки, здоров’я, змістовного дозвілля та соціальної активності. За результатами презентації проектів, найбільшу підтримку з боку делегатів отримав проект «Здоров’я у твоїх руках». Учасники секції «Територія здоров’я» запропонували проводити систематичні ігрові квести для школярів і таким чином залучати юнацтво до здорового способу життя. Схвальну оцінку ця ініціатива отримала й від експертів.

Крім того, у ході засідання учнівська громадськість обрала своїх делегатів, які надалі долучатимуться до роботи профільної комісії Київради та вноситимуть пропозиції столичної молоді на розгляд місцевих депутатів.

«Примітно, що значна кількість ініціатив делегатів минулих рад мала позитивний результат і успішно була реалізована в столиці. Один із найяскравіших прикладів ― правова просвіта дітей та молоді, а саме популяризація Конвенції ООН із захисту прав дітей у різноманітних цікавих формах. Я переконай, що рада делегатів дитячих прав ― це рух до гармонійної взаємодії влади та громадськості у вирішенні питань дітей та молоді столиці», ― зазначив начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк.

Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДГО «Дитяча скаутська організація «Плай» за сприяння МГО «Школа рівних можливостей» та підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9717

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31359

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20652

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді