У рамках співпраці між Головним управлінням освіти і науки і КО «Київзеленбуд» столичні оранжереї можна відвідати до 1 травня 2013 року з понеділка до четверга з 14:00 до 17:00 та у п’ятницю з 14:00 до 16:00
Столичні школярі активно відвідують київські оранжереї.
Про це повідомили у прес-службі КМДА.
Так, тепличне господарство в Оболонському районі відвідали лідери та активісти учнівського самоврядування Оболоні. Майстер розповів школярам про вегетативне розмноження методом черенкування з маточних рослин, про підготовку ґрунтосуміші для їхнього висадження та багато інших цікавих фактів.
«Сьогодні певні столичні оранжереї потребують осучаснення, проте ми завжди відкриті для дітей та їхніх батьків. Найближчим часом наші фахівці обладнають частину територій у парках для проведення туристично-краєзнавчих заходів та заходів із військово-патріотичного виховання, на які можуть завітати і всі охочі», ― розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко.
Нагадаємо, у рамках співпраці між Головним управлінням освіти і науки і КО «Київзеленбуд» столичні оранжереї можна відвідати до 1 травня 2013 року з понеділка до четверга з 14:00 до 17:00 та у п’ятницю з 14:00 до 16:00.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?