Вийшов друком новий номер журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Усі передплатники журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» 2013 року отримають у січні подарунок — спецвипуск «Картотека публікацій журналу за 2012 рік»

Номер журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» № 11 побачив світ.

Основний тематичний блок журналу присвячений реалізації освітньої лінії «Дитина у природному довкіллі» Базового компоненту дошкільної освіти.

А також у журналі ви знайдете такі актуальні статі як:

― Вивчення організації експериментально­дослідницької діяльності дошкільників;

― Атестація педагогічних працівників, що мають вищу педагогічну (не фахову) освіту;

― Збереження звання «вихователь­методист» за посадою вихователь при присвоєнні звання «старший вихователь»;

― та ін.

Важливо! Усі передплатники журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» 2013 року отримають у січні подарунок — спецвипуск «Картотека публікацій журналу за 2012 рік».

Відповідно до пунктe 2.3 Додатку до Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і  науки, молоді та спорту від 01.10.2012  № 1059, картотеку публікацій періодичних видань включено до переліку обов’язкової документації вихователя-методиста. Щоб полегшити процес її оформлення, підготовлено подарунок, який освітяни отримають з першим числом професійного видання у 2013 році — це «Картотека публікацій журналу за 2012 рік».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді