Учені пропонують вчителям запроваджувати в практику діяльність, яка передбачає взаємодопомогу. Добрі справи допоможуть встановити більш тісний зв'язок з ровесниками і уникнути з їхнього боку знущань.
Співробітники Університету Британської Колумбії і Університету Каліфорнії (США) запевнили, що добрі справи покращують життя, оскільки підвищують особисті показники щастя: діти стають популярними серед однолітків.
Думка вчених базується на результатах дослідження більше 400 дітей у віці 9-11 років. Хлопців розділили на 2 групи, одна з яких повинна була відвідувати кожен тиждень протягом місяця 3 улюблених місця (до їх числа входили торговий центр і будинок дідуся і бабусі), а інша ― здійснювала по 3 добрих вчинки на тиждень (наприклад, діти ділилися обідом або допомагали донести покупки).
У кінці експерименту діти з групи № 2 відчували себе набагато щасливішими за дітей із групи № 1. І хоч в загальному ця стратегія поведінки позитивно позначалася на рівні благополуччя всіх школярів, лише дітей з другої групи стали краще приймати оточуючі (однокласники частіше вибирали їх для спільної діяльності). Також позитивним моментом стало те, що кількість друзів у випробовуваних за час експерименту збільшилася на 1-2 людини.
Вихідні та робочі 2020
Учені пропонують вчителям запроваджувати в практику діяльність, яка передбачає взаємодопомогу. Добрі справи допоможуть встановити більш тісний зв'язок з ровесниками і уникнути з їхнього боку знущань.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок