Добрі діти популярніші за своїх однокласників

Учені пропонують вчителям запроваджувати в практику діяльність, яка передбачає взаємодопомогу. Добрі справи допоможуть встановити більш тісний зв'язок з ровесниками і уникнути з їхнього боку знущань.

Співробітники Університету Британської Колумбії і Університету Каліфорнії (США) запевнили, що добрі справи покращують життя, оскільки підвищують особисті показники щастя: діти стають популярними серед однолітків.

Думка вчених базується на результатах дослідження більше 400 дітей у віці 9-11 років. Хлопців розділили на 2 групи, одна з яких повинна була відвідувати кожен тиждень протягом місяця 3 улюблених місця (до їх числа входили торговий центр і будинок дідуся і бабусі), а інша ― здійснювала по 3 добрих вчинки на тиждень (наприклад, діти ділилися обідом або допомагали донести покупки).

У кінці експерименту діти з групи № 2 відчували себе набагато щасливішими за дітей із групи № 1. І хоч в загальному ця стратегія поведінки позитивно позначалася на рівні благополуччя всіх школярів, лише дітей з другої групи стали краще приймати оточуючі (однокласники частіше вибирали їх для спільної діяльності). Також позитивним моментом стало те, що кількість друзів у випробовуваних за час експерименту збільшилася на 1-2 людини.

Вихідні та робочі 2020


Учені пропонують вчителям запроваджувати в практику діяльність, яка передбачає взаємодопомогу. Добрі справи допоможуть встановити більш тісний зв'язок з ровесниками і уникнути з їхнього боку знущань.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
32

Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей

Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
48

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді