Дев’ятирічний хлопчик став сертифікованим фахівцем компанії Microsoft

Знання математики допомогло йому скласти серйозний іспит на сертифікат MCTS, до якого хлопчик готувався протягом 1,5 років. Як розповіли батьки, у вихідні Пранаям проводив за підготовкою до іспиту по 8 годин на день.

Наймолодшим сертифікованим фахівцем компанії Microsoft став дев'ятирічний житель Каліфорнії (США) Пранаям Кальян.

Пранаям Кальян навчається в четвертому класі школи міста Віллоу. Днями хлопчик успішно склав іспит з ASP.NET Framework 3.5. Таким чином, 9-річний школяр побив рекорд, який раніше належав 12-річному жителю Дубаї Бабар Ікбалом.

Батько хлопчика, виходець з Індії, розповів, що його син почав писати свої перші комп'ютерні програми вже в 6 років. Його найбільш серйозним захопленням окрім комп'ютера було диференціальне та інтегральне числення. Знання математики допомогло йому скласти серйозний іспит на сертифікат MCTS, до якого він готувався протягом 1,5 років. Як розповіли батьки, у вихідні Пранаям проводив за підготовкою до іспиту по 8 годин на день.

Наймолодшою володаркою іншого сертифіката Microsoft, MCP (нині вже не використовується) стала Лавина Шрі, якій на момент складання іспиту було вісім років. Свою програму сертифікації Microsoft почала в 1992 році. Крім сертифікатів для технічних фахівців, до яких відноситься і MCTS, існують сертифікати для користувачів ПК, для школярів, для студентів і викладачів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62010

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді