Побачив світ січневий номер журналу «Заступник директора школи»

У свіжому номері матимете нагоду прочитати одну з цікавих статей «Діяльність педагогів з формування національної свідомості учнів». У ній охарактеризовано інформаційний і практичний напрями діяльності педагогів з формування національної свідомості учнів.

Вийшов друком № 1 журналу «Заступник директора школи» у 2013 році.

У номері читайте про передумови організації дослідно-експериментальної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі. У статті визначено доцільність здійснення дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі. З’ясовано різницю між поняттями «перспективний педагогічний досвід», «дослідно-експериментальна робота» і «дослідно-пошукова робота», а також подано ознаки педагогічного експерименту.

Також у журналі можете дізнатися про організацію науково-дослідної роботи обдарованих учнів. У матеріалі досліджено систему виявлення, навчання і стимулювання розвитку обдарованих учнів, описано напрями науково-дослідної роботи з такими учнями та основні підходи до її організації.

У січневому номері також є положення про конкурс «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес». Акцентуємо Вашу увагу на тому, що конкурс триватиме 28 січня по 17 червня 2013 року.

Окрім того у свіжому номері матимете нагоду прочитати одну з цікавих статей «Діяльність педагогів з формування національної свідомості учнів». У ній охарактеризовано інформаційний і практичний напрями діяльності педагогів з формування національної свідомості учнів. Надано сценарій загальношкільного виховного заходу для учнів 5–7-х класів «Роль і значення народних музичних інструментів у житті українців».

У журналі також міститься перелік публікацій журналу «Заступник директора школи» у 2012 році.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9715

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31357

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20650

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10865

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді