Асоціація працівників дошкільної освіти підтримує зміни до Закону «Про дошкільну освіту»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

АПДО висловлює вдячність за внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» та подання їх на розгляд Верховної Ради України і підтримує запропоновані зміни.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» звернулася з листом до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту».

Повний текст документу ви можете завантажити ТУТ.

У листі наголошено на тому, що АПДО висловлює вдячність за внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» та подання їх на розгляд Верховної Ради України і підтримує запропоновані зміни.

«Враховуючи важливість дошкільної освіти, оцінюючи дошкільне дитинство як унікальний період у становленні і розвитку людини, впевнені, що внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» дасть можливість законодавчо унормувати ці важливі для працівників дошкільних навчальних закладів питання, забезпечити умови для рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами», ― сказано в документі.

Також Асоціація звернулася з проханням ініціювати внесення до Закону України «Про дошкільну освіту» ще однієї зміни, що стосується назви посади керівника дошкільного навчального закладу. Відповідно до пункту 1 статті 20 Закону України «Про дошкільну освіту» керівництво дошкільним навчальним закладом здійснює директор (завідуючий). Пропонуємо залишити тільки одну назву посади керівника дошкільного закладу — «директор». «Це дасть змогу уникнути багатьох непорозумінь під час оформлення різних видів документів та сприятиме престижності професії працівника системи дошкільної освіти — керівника дошкільного навчального закладу», ― запевнили в АПДО.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54506

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді