Безпечність іграшок перевірятимуть ще суворіше

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Проектом передбачається, що нова редакція Технічного регламенту безпечності іграшок буде максимально повно відповідати вимогам Директиви ЄС, зокрема, будуть суттєво конкретизовані фізичні, хімічні, пожежні та гігієнічні вимоги до іграшок.

В Україні стандарти безпечності іграшок невдовзі повністю відповідатимуть вимогам Директиви ЄС.

У цьому запевнили в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.

Технічний регламент безпеки іграшок  був затверджений Постановою Кабміну ще у 2008 році (Постанова Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 901). Для приведення стандартів у відповідність до директиви Європейського Парламенту та Ради  (№ 2009/48/ЄС від 18.06.2009 про безпеку іграшок)  Міністерством економічного розвитку і торгівлі підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Технічного регламенту безпечності іграшок».

Проектом передбачається, що нова редакція Технічного регламенту безпечності іграшок буде максимально повно відповідати вимогам Директиви ЄС, зокрема, будуть суттєво конкретизовані фізичні, хімічні, пожежні та гігієнічні вимоги до іграшок. Також буде затверджено план заходів щодо впровадження Регламенту.

У Мінекономрозвитку впевнені, що впровадження положень нового Технічного регламенту сприятиме усуненню технічних бар’єрів в торгівлі, запобіганню появі небезпечних іграшок на ринку України, а у майбутньому полегшенню співпраці між органами ринкового нагляду в рамках системи обміну інформацією про небезпечну продукцію.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103039

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103043

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121312

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді