Українські вчителі хімії та біології стажуватимуться в м. Геттінгені

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Домовленість досягнуто під час робочого візиту делегації Національного центру «Мала академія наук України» до експериментальної лабораторії Xlab, що діє на базі Геттінгенського університету (Федеративна Республіка Німеччина). У лабораторії зібрано найсучасніше наукове обладнання з вузького профілю нейрофізіології, молекулярної хімії і генетики.

Українські вчителі хімії та біології отримали виняткову можливість підвищення кваліфікації з використанням найсучаснішого обладнання.

Результатом візиту стало підписання програми співпраці НЦ «МАНУ» з XLab. Відповідно до підписаних документів, з 15 до 28 липня 2013 року в лабораторії навчатимуться 12 українських школярів, які проводять дослідження за вищезгаданими напрямами і на високому рівні володіють англійською мовою. Також у листопаді 2013 року в м. Геттінгені стажуватимуться українські вчителі хімії та біології.

Учні та вчителі з України, отримавши унікальну практику роботи на найсучаснішому обладнанні, стануть репрезентантами передового міжнародного досвіду в галузі біології.

Окрім того, у м. Геттінгені відбулося підписання договору про науково-методичне співробітництво між Національним центром «Мала академія наук України» і німецькою компанією PHYWE ― всесвітньо відомим виробником навчально-наукового обладнання.

Члени делегації НЦ «МАНУ» оглянули виробничу лінію компанії, познайомилися з технічними розробниками, які займаються виготовленням обладнання, надали їм деякі технічні рекомендації щодо його вдосконалення.

Корпорація PHYWE, зацікавившись досвідом роботи НЦ «МАНУ», підписала угоду про те, що будь-які методичні розробки, які з’являються в НЦ «МАНУ» на основі обладнання PHYWE, впроваджуватимуться у світову практику.

Згідно з угодою, будь-які розробки корпорації PHYWE будуть презентуватися на території України безкоштовно.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54507

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді