Триває реєстрація усіх охочих скласти зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році. Суттєвих змін у процедурі проведення тестування не очікується.
Станом на кінець лютого вже було зареєстровано понад 207 тисяч осіб, які бажають скласти зовнішнє незалежне оцінювання цього року. Найбільша кількість охочих зареєструвалася для складання тестів з математики, історії України та української мови.
Як відомо, термін прийому документів завершується 5 березня. За словами Міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, в цьому році очікується більша кількість охочих пройти тестування — від 311 до 321 тисяч.
Суттєвих змін у процедурі проведення та методології зовнішнього незалежного оцінювання не очікується, у порівнянні зі ЗНО попередніх років. Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта. Кожен абітурієнт може зареєструватися для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?