Вже зареєстровано понад 207 тисяч учасників ЗНО-2013

Триває реєстрація усіх охочих скласти зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році. Суттєвих змін у процедурі проведення тестування не очікується.

Станом на кінець лютого вже було зареєстровано понад 207 тисяч осіб, які бажають скласти зовнішнє незалежне оцінювання цього року. Найбільша кількість охочих зареєструвалася для складання тестів з математики, історії України та української мови.

Як відомо, термін прийому документів завершується 5 березня. За словами Міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, в цьому році очікується більша кількість охочих пройти тестування — від 311 до 321 тисяч.

Суттєвих змін у процедурі проведення та методології зовнішнього незалежного оцінювання не очікується, у порівнянні зі ЗНО попередніх років. Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта. Кожен абітурієнт може зареєструватися для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді