Як зазначив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, нова загальнодержавна програма розвитку фізичної культури та спорту допоможе збільшити рухову активність дітей і молоді до 8-12 годин на тиждень.
6 березня Кабінет Міністрів України схвалив Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки. Того самого дня був схвалений відповідний законопроект.
Основною метою цієї програми є створення умов для впровадження здорового способу життя, залучення широких верств населення до масового спорту та розвитку спорту вищих досягнень. Як зазначив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, виконання програми дасть можливість поступово збільшити рухову активність дітей і молоді до 8–12 годин на тиждень.
Загалом планується залучити населення до змістовного відпочинку та дозвілля, збільшення рухової активності населення, залучити дітей та молодь до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах, створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?