У Дніпродзержинську було проведено інтерактивний семінар-практикум. Його тема «Творчий підхід до розвитку особистості в умовах безперервної освіти через впровадження факультативу «Основи споживчих знань» об’єднала представників споживчого ринку, вчителів основ споживчих знань та школярів.
У Дніпродзержинську на базі місцевої середньої школи № 30 було проведено інтерактивний семінар-практикум. Темою зустрічі було обрано «Творчий підхід до розвитку особистості в умовах безперервної освіти через впровадження факультативу «Основи споживчих знань».
Учасниками заходу стали представники управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради, управління з питань споживчого ринку, розвитку підприємництва та захисту прав споживачів Дніпродзержинської міської ради, викладацького складу Дніпродзержинського державного технічного університету, вчителів основ споживчих знань.
Гості відвідали міні-виставку 2—В класу ««Пригоди Мушки-споживача» та взяли участь у ток-шоу 3—В класу під назвою «Сімейний бюджет». Окремо вчителі споживчих знань побували на інтерактивному занятті «Ми всі споживачі», яке проходило у 5—В класі, після чого завітали на ділову гру «Розробка дизайну та змісту авторської реклами» (7—А клас). Вчителям також було надано корисні рекомендації стосовно впровадження споживчих знань у навчально-виховний процес у майбутньому.
Учні старших класів проявили себе на тренінгу «Я — споживач. Я маю право», беручи активну участь в обговоренні та вправах. Вони продемонстрували високий рівень своїх знань про права та обов’язки у сфері прав споживачів.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?