Відбувся інтерактивний семінар-практикум «Творчий підхід до розвитку особистості…»

У Дніпродзержинську було проведено інтерактивний семінар-практикум. Його тема «Творчий підхід до розвитку особистості в умовах безперервної освіти через впровадження факультативу «Основи споживчих знань» об’єднала представників споживчого ринку, вчителів основ споживчих знань та школярів.

У Дніпродзержинську на базі місцевої середньої школи № 30 було проведено інтерактивний семінар-практикум. Темою зустрічі було обрано «Творчий підхід до розвитку особистості в умовах безперервної освіти через впровадження факультативу «Основи споживчих знань».

Учасниками заходу стали представники управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради, управління з питань споживчого ринку, розвитку підприємництва та захисту прав споживачів Дніпродзержинської міської ради, викладацького складу Дніпродзержинського державного технічного університету, вчителів основ споживчих знань.

Гості відвідали міні-виставку 2—В класу ««Пригоди Мушки-споживача» та взяли участь у ток-шоу 3—В класу під назвою «Сімейний бюджет». Окремо вчителі споживчих знань побували на інтерактивному занятті «Ми всі споживачі», яке проходило у 5—В класі, після чого завітали на ділову гру «Розробка дизайну та змісту авторської реклами» (7—А клас). Вчителям також було надано корисні рекомендації стосовно впровадження споживчих знань у навчально-виховний процес у майбутньому.

Учні старших класів проявили себе на тренінгу «Я — споживач. Я маю право», беручи активну участь в обговоренні та вправах. Вони продемонстрували високий рівень своїх знань про права та обов’язки у сфері прав споживачів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206465

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді