У Львові відбудеться міжнародний дитячий фестиваль

17 — 19 травня 2013 року у Львові відбудеться VII Львівський міжнародний дитячий фестиваль, який має на меті залучити до участі дітей та підлітків різних вікових і соціальних категорій до всіх видів розвиваючої активності.

Незабаром відбудеться VII Львівський міжнародний дитячий фестиваль, у якому візьмуть участь понад 1500 дітей.

Як повідомляє Урядовий портал, день відкриття (17 травня) розпочнеться з параду учасників у костюмах улюблених літературних героїв, а також дитячих творчих колективів у супроводі ростових ляльок та духового оркестру. У подвір’ї Палацу мистецтв відбудеться вручення нагород переможцям конкурсу костюмів.

На учасників чекає Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», спрямованого на популяризацію читання серед дітей та підлітків. Школярі спілкуватимуться з відомими людьми та братимуть участь у цікавих заходах.

Організаторами заплановані зустрічі з дитячими авторами України, Польщі, Білорусі, Великої Британії та Швейцарії, літературні читання та автограф-сесії. Так, відомими гостями фестивалю є Іан Вайброу (Велика Британія), Йоанна Ягелло (Польща), Сашко Лірник, Мар’яна Савка, Роман Скиба та інші.

На фестивалі буде підбито підсумки дитячого конкурсу «Найкращий читач України» та нагороджено його переможців. Також відбудуться акції «Книжка від зірки», «Ніч у бібліотеці», літературні квести, тренінг з промоції читання серед дітей та молоді в межах міжнародного проекту Book Platform та ряд інших заходів.

Детальна інформація та контактні дані організаторів за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
14

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
37784

Методика Р4С: як упровадити

Як упровадити методику Р4С — «Філософія для дітей». Що прививати дітям, аби вони були готовими до ризиків і загроз глобалізованого світу
4696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді