ІІІ міська виставка-звіт дитячої творчості «Київ — місто юних майстрів» і звітний концерт «На крилах творчості»

25 квітня 2013 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться ІІІ міська виставка-звіт дитячої творчості «Київ — місто юних майстрів» і звітний концерт «На крилах творчості». Найталановитіші діти міста продемонструють свої вміння та роботи.

У рамках Року дитячої творчості 25 квітня 2013 року о 14 годині відбудеться ІІІ міська виставка-звіт дитячої творчості «Київ — місто юних майстрів» і звітний концерт «На крилах творчості».

Захід буде проведено у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, повідомляє Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Виставка-звіт об’єднає талановитих учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, представників Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму та інших закладів освіти.

Учасники продемонструють вміння у науково-технічному, дослідницько-експериментальному, еколого-натуралістичному, інформаційно-комунікаційному, художньо-естетичному, фізкультурно-спортивному і туристсько-краєзнавчому напрямах.  

На гостей чекають виставка дитячих робіт, цікаві маршрути творчими майстернями, захоплюючі інтерактиви, запальний флеш-моб, музичні вітання дитячого духового оркестру, авторські інтерактиви, музичні вітання дитячого духового оркестру та феєричний концерт кращих творчих колективів міста Києва.

Деталі дивіться за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Екологічне виховання дошкільників

Як організувати екологічне виховання в дитячому садку, форми роботи з дошкільниками, поради вихователям та інструменти екологічного виховання
84422

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді