Розроблено нові Орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Протягом травня 2013 року представники галузі освіти мають змогу долучитися до діяльності робочих груп, спрямованих на розроблення Орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів. Метою є додержання вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів загальноосвітніх закладів.

Упродовж місяця працівники освітянської галузі матимуть змогу вносити пропозиції до нових проектів Орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів для початкової та основної школи.

У Міністерстві освіти повідомили, що робочими групами із розроблення Орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти розроблено проекти відповідних вимог оцінювання для початкової та основної школи.

Метою розроблення документів є додержання державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів у системі загальної середньої освіти, відповідно до Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, затверджених урядом у 2011 році.

Як відомо, до складу робочих груп, що були утворені у січні 2013 року, були залучені науковці, методисти та вчителі-практики, які є фахівцями з викладання певних навчальних дисциплін.

Проекти Орієнтовних вимог навчальних досягнень учнів опубліковані на сайті Міністерства освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічні читання: нетрадиційні форми проведення

Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11542

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275532

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22100

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264549

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді